DRENTSE DAM BOND

==========================================

DRENTSE DAM BOND

 

 

 

 

  Drentse Dam Bond


 

 Alle damnieuws uit Drenthe kubt U voortaan vinden op de

website 

van de 

Drentse Dam Bond

 

 

DDB-cup seizoen 2010 - 2011

 

 DDB - CUP

2010 - 2011

 

 http://www.hijkendtc.nl/wp-content/uploads/nick2.jpg

 

Nick Waterink

seizoenwinnaar 2010- 2011

met de DDB-Cup

op de slotdag in Sportcentrum Leek

 

Eindstand seizoen 2010-2011

 

 

ddb-cup 4 Leek

 

 DDB-cup

Vierde ronde


Zaterdag 26 februari 2011 , Leek

 

http://www.hijkendtc.nl/wp-content/uploads/nick-marcel-251x300.jpg

Dagwinnaar ronde 4

Marcel de Boer

  (rechts)

en

Seizoenwinnaar

Nick Waterink

  (links) 

 

uitslagen ronde 4

 

 

 

HF pupillen 2011

 

Halve Finale NK Pupillen 2011 Drachten

 

 

Pl   Naam   Rating Cat.  
  Opeinde  Anouk Bakker        Pup 
  Opeinde  Dennis Bakker        Pup 
  SDC  Jesse de Boer        Pup 
  Warffum  Pim la Crois        Pup 
  Ons  Vincent Houtjes        Pup 
  DDD  Simon Hulshof        Pup 
  Witte  Youri Jansen        Pup 
  Witte  Stefan Middag        Pup 
  Witte  Hidde Noppers        Pup 
  Buitenpost  Henk Pol        Pup 
  Witte  Jeffrey Schutte        Pup 

Zuidwolde  Nick Waterink 
    Pup 

Hijken  Bart Westerveld 
    Pup 
  DDD  Damon Winter        Pup 

 

uitslagen en stand

 

JUNIOREN 2011 Halve Finale

 

 

Drachten

Halve Finale Junioren 2011


Iskander Al Sarayfi

Nick Hoving

Jacco Keizer

Alex Noppers

Jos Plijter

Rik Smit

Jeffrey Steen

Michel Stempher


 uitslagen en stand

 

DDB-Cup 4

 

DDB-cup

jeugddamtoernooi
 
4e ronde Leek
 
Sportcentrum, De Schelp 35, 0594-512040
 
zaterdag 26 februari 2011
13.30 uur
 
inlichtingen en aanmelding:

bij de jeugdclub
 
of

brashoek@hi.nl
 
 

 

DDB-Cup na ronde 3

 

 

 DDB-cup

http://i216.photobucket.com/albums/cc179/ddbfoto/ddbblogsenl/ec18.jpg


De stand na drie ronden



1e

2e

3e

tot

Janniek Topper

100

100

50

250

Nick Waterink

80

90

80

250

Ilse Barf

93

70

30

193

Gerald Wolff

50

50

86

186

Martijn Matthezing

57

83

50

180

Bart Westerveld

40

80

60

180

Sander de Boer

57

75

42

174

Tristan Blokzijl

57

20

83

160

Lotte Meijer

71

50

36

157

Marcel de Boer

64


86

150

Rik Smit

60


90

150

Wouter Wolff


40

100

140

Maikel Grim

43

60

29

132

Silvany Kruit


57

75

132

Ria Ismael


57

67

124

Suzanne Staal

57

58


115

Amber Waterink

86


17

103

Nienke Prins

14

80

8

102

Aagje Wiersma


100


100

Ibrahim Chaouki



100

100

Jurrie Majoor



100

100

Jasper den Boom



100

100

Gerben Lubbers



100

100

Jurrie Majoor



100

100

Jos Plijter

100



100

Julia Stoppels

0

40

57

97

Vincent Wilkens



92

92

Jilles Hiemink



83

83

Marloes Schild


83


83

Wietze Veenstra



83

83

Gerco Lubberink

79

0


79

Esmée Waterink

43


36

79

Bo Paulissen



75

75

Bram Snelten

57

17


74

Nicy Zantingh

71

0


71

Denise Huzen

14

25

29

68

Merlijn Stokhorst


67


67

Maaike Wiersma


67


67

Marnix Betting


67

43

67

Rianne Lubbers



67

67

Fabian van Tilburg



67

67

Kristian Hendriks



67

67

Nick Rotensen


64


64

Ninah Rosema



64

64

Suzanne Betting


0

64

64

Daniël Braam



64

64

Brian Verhiest

57

0


57

Ramon Grim

14

43

0

57

Sander Matthezing

43



43

Robin Huzen

0

43

0

43

Romy Borger


43


43

Halil Halivi


20

29

49

Ruben Luyenburg



58

58

Kobbe Heerink



58

58

Willem Drost



58

58

Jan Pieter Westing



57

57

Jordy Veen



57

57

Nicole de Vries



50

50

Miko van Drie



50

50

Arnold Volkerts



50

50

Patrick Vogelzang



50

50

René Oudshoorn

43



43

Iris Kleine



42

42

Janneke Evers



42

42

Tessa Boelen



42

42

Jacco Keizer

10


30

40

Niranjana Rambharos

36


36

Robin Eefting



33

33

Lars Hendriks



33

33

Lisanne Prakken

29



29

Rik Wasse



25

25

Ben Volkerts



25

25

Eline van Nieuwenhuizen


25

25

Sander Staal


0

17

17

Julia Evers



17

17

Albert Meijers



17

17

Mattias van Dijk



17

17

Isa Eising



17

17

Melahat Salvili



14

14

Maarten Heegstra



10

10

Pim la Crois

10



10

Ricko Kruit


8


8

Marcel Kruid



0

0


 

DDB-Cup 3

 

 

Derde ronde DDB-Cup


Zaterdag 29 januari 2011 , Hijken


http://www.hijkendtc.nl/wp-content/uploads/hijkenmoe2211.jpg


Rik Smit

9

90

Nick Waterink

8

80

Bart Westerveld

6

60

Ilse Barf

3

30

Jacco Keizer

3

30

Maarten Heegstra

1

10



Wouter Wolff

12

100

Tristan Blokzijl

10

83

Janniek Topper

6

50

Miko van Drie

6

50

Sander de Boer

5

42

Amber Waterink

2

17

Nienke Prins

1

8



Marcel de Boer

12

86

Gerald Wolff

12

86

Ninah Rosema

9

64

Martijn Matthezing

7

50

Esmée Waterink

5

36

Lotte Meijer

5

36

Denise Huzen

4

29

Melahat Salvili

2

14



Daniël Braam

9

64

Suzanne Betting

9

64

Jan Pieter Westing

8

57

Jordy Veen

8

57

Julia Stoppels

8

57

Marnix Betting

6

43

Halil Salvili

4

29

Maikel Grim

4

29



Vincent Wilkens

11

92

Bo Paulissen

9

75

Rianne Lubbers

8

67

Fabian van Tilburg

8

67

Lars Hendriks

4

33

Mattias van Dijk

2

17

Ramon Grim

0

0


Jurrie Majoor

12

100

Silvany Kruit

9

75

Ria Ismail

8

67

Patrick Vogelzang

6

50

Janneke Evers

5

42

Julia Evers

2

17

Robin Huzen

0

0



Jasper den Boom

12

100

Wietze Veenstra

10

83

Kristian Hendriks

8

67

Arnold Volkerts

6

50

Robin Eefting

4

33

Albert Meijers

2

17

Marcel Kruit

0

0



Ibrahim Chaouki

12

100

Jilles Hiemink

10

83

Ruben Luyenburg

7

58

Tessa Boelen

5

42

Rik Wasse

3

25

Ben Volkerts

3

25

Isa

2

17



Gerben Lubbers

12

100

Kobbe Heerink

7

58

Willem Drost

7

58

Nicole de Vries

6

50

Iris Kleine

5

42

Eline van Nieuwenhuizen

3

25

Sander Staal

2

17








     
     
     
     
     
     
     


 

Schooldammen 2011

 

 

Schooldammen 2011

 

We kennen de volgende indeling namelijk:

Pupillen            Groep 7/8

Welpen            t/m Groep 6

Kosten zijn negen Euro per team, voor het tweede team betaalt U zeven Euro

Pupillen in een Welpenteam is niet toegestaan,

Welpen in een Pupillenteam wel.

 

Voor vragen of opmerkingen kan U mij altijd bellen:  0599 - 324513

 

Halve Finale Pupillen                       Zaterdag 12 Februari 2011

Tot deze Halve Finale worden 32 teams toegelaten in vier groepen van 8.

De Wedstrijden voor groep 1 en 2 beginnen om 9.30 en voor de groepen 3 en 4 om 13.00

Scholen kunnen hun voorkeur uitspreken voor de morgen of middag.

Wij als organisatie proberen hier dan rekening mee te houden

De nummers 1 en 2 plaatsen zich voor de Finale.

Kosten zijn negen Euro per team voor het tweede team betaalt U zeven Euro

Graag zou ik de uitslagen van de regiotoernooien voor 1 Februari 2011 binnen hebben.

Er wordt gespeeld in De Voorhof Hoogeveenscheweg 4 te Westerbork.

 

Finale Welpen                                   Zaterdag  5 Maart 2011

Er worden 12 teams toegelaten tot deze middag. We beginnen in twee groepen van zes.

Daarna worden er kruisfinales gespeeld. De teams bestaan uit kinderen t/m groep zes van dezelfde basisschool. Graag zou ik de uitslagen van de regiotoernooien voor 20 Februari 2011 binnen hebben.

Kosten zijn negen Euro per team voor het tweede team betaalt U zeven Euro

binnen hebben. Aanvang van de wedstrijden is 13.00

Er wordt gespeeld in De Dorpshoeve   Westeinde 6  te Hijken

 

Finale Pupillen                                   Zaterdag 19 Maart 2011

De Finale start om 10.00 S’Morgens. Er doen acht teams aan mee die ieder een keer tegen elkaar spelen De nummers 1 t/m 7 plaatsen zich voor de H.F. van Nederland

Aan deze finale zijn geen kosten verbonden

Er wordt gespeeld in De Voorhof Hoogeveenscheweg 4 te Westerbork.

 

Persoonlijk Kampioenschap Woensdag 23 Maart 2011

De naam zegt het al deze middag dam je niet in een team maar voor jezelf.

Er kan worden ingeschreven in twee groepen namelijk

Pupillen            Groep 7/8

Welpen            t/m Groep 6

Er zijn mooie bekers te winnen en als herinnering iedereen een medaille

De kosten bedragen drie Euro per Deelnemer

De middag begint om 13.30 in De Voorhof Hoogeveenscheweg 4  in Westerbork

 

 

Speelschema`s en wedstrijdroosters worden op de speeldag uitgereikt

 

Schoolcoördinator  Basisonderwijs Drentse Dam Bond

B. Brakels

Voorbeetseweg 21, 9563 TH Ter Apelkanaal       

Tel.  0599 – 324513

 =======================================

  

WK-Junioren 2010

 

World Championship 2010

Draughts for Juniors and Girls

15-21 December 2010 - Westland

 

 http://www.damweb.nl/jwc/fotos/foto47.jpg

Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Mededeling    KNDB-rating
Pl   Naam   FMJD-
rating
Cat.         We   Wi   Re   Ve   Pu   Trati Erati
1 Nederland  Roel Boomstra  MI  2332  Jun          9   5   4   0   14    2114.44   2332 
2 Nederland  Frerik Andriessen  MF  2208  Jun          9   4   5   0   13    2077.33   2208 
3 Nederland  Wouter Sipma  MF  2153  Jun          9   4   4   1   12    2137.22   2153 
4 Nederland  Martijn van IJzendoorn     2105  Jun          9   4   4   1   12    2110.56   2105 
5 Wit-Rusland  Uladzislau Valjuk     2005  Jun          9   4   3   2   11    2115.33   2005 
6 Nederland  Feroz Amirkhan     2122  Jun          9   3   5   1   11    2113.89   2122 
7 Nederland  Thijs van den Broek  MF  2069  Jun          9   3   4   2   10    2133.89   2069 
8 Rusland  Ainur Shaybakov  MI  2305  Jun          9   3   4   2   10    2089.89   2305 
9 Polen  Wladyslaw Daliga     2000  Jun          9   3   4   2   10    2076.67   2000 
10 Rusland  Maksim Milshin  MF  2208  Jun          9   2   6   1   10    2051.11   2208 
11 Estland  Martin Talimets     1944  Jun          9   4   2   3   10    2049.44   1944 
12 Litouwen  Anri Plaksij     2040  Jun          9   3   4   2   10    2043.11   2040 
13 Estland  Anti Ingel     2002  Jun          9   4   2   3   10    2024.00   2002 
14 Letland  Andrejs Cehanovics     2035  Jun          9   3   3   3   9    2099.11   2035 
15 Wit-Rusland  Aleksei Kunitsa     1950  Jun          9   2   5   2   9    2047.89   1950 
16 Mongolie  Ganbold Gerelbold  MF  1966  Jun          9   3   2   4   8    2100.78   1966 
17 Rusland  Evgeny Vyaznikov     2028  Jun          9   3   2   4   8    2038.44   2028 
18 Polen  Mariusz Slezak     2002  Jun          9   2   3   4   7    2024.00   2002 
19 Polen  Mateusz Piatek     1990  Jun          9   2   3   4   7    2019.11   1990 
20 Suriname  Gaetano Nahar     2089  Jun          9   2   2   5   6    2015.78   2089 
21 Suriname  Arief Salarbaks     2022  Jun          9   1   3   5   5    2035.11   2022 
22 Letland  Ilmars Galanskis     1966  Jun          9   1   3   5   5    2024.89   1966 
23 Letland  Peteris Gailans     2072  Jun          9   2   1   6   5    1997.44   2072 
24 Senegal  Georges Richard Couelho       Jun          9   2   0   7   4    2013.56   1940